Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdim. 2 mizdede pantolon ve kilot vardı?

Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdim. 2 mizdede pantolon ve kilot vardi. Sevgilim pantolonunun(kendi) icine bosaldi sonra gidip pantolon vr kilotunu degisti. Sonra birdaha pantolonunun içine bosladi. Beni pant. Nemlendi hamile miyimdir

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden hamileliğin oluşması beklenmez.