Sevgilimle yaklaşık 3 hafta önce ağızdan yaşadık, sadece zevk suyu ağzıma geldi ama dokundum ve elimi yıkayıp yıkamadığımı hatırlamıyorum.

Sevgilimle yaklaşık 3 hafta önce ağızdan yaşadık. Hiçbir şekilde dokunmadı vajinal bölgeme. O gün doğum kontrol hapını kullanalı 2.gündü hamilelik riskim olabilir mi

Tahlil.com Cevabı :

Bu şekilde hamileliğin oluşumunu beklemeyiz.