Kız arkadaşım ile ters ilişkiye girdik, anüsün içinde boşalma gerçekleşti ve çıkardıktan sonra peçeteyle dışını temizledim?

Kız arkadaşım ile ters ilişkiye girdik, anüsün içinde boşalma gerçekleşti ve çıkardıktan sonra peçeteyle dışını temizledim sonrasında banyo yaptı. Hamile olma şansı var mıdır hocam ?

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişki ile hamilelik oluşumu beklenmez.