Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye yaşadık. İkimizde de kıyafetler vardı. Vajınama herhangi bir şekilde girmedi. dışarıya boşaldı.?

 Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye yaşadık. İkimizde de kıyafetler vardı. Vajınama herhangi bir şekilde girmedi. dışarıya boşaldı. 1 gün sonra kahverengi akıntı gibi kan geldi? Bunun nedeni nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme sırasında zedelenen bir dokudan sızan kan, lekelenmenin kaynağı olabilir.