Sol kasığım çok ağrıyor göğüslerim sızlıyor sanki her an adet kanamam gelecekmiş gibi ama adet kanamama iki hafta var yüzümde sivilceler çıktı sebebi ne ?

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir dengesizliğiniz veya yumurtalıklarınızda bir sorun olabilir.Adetinizin2. günü tahlil yaptırmak ve muayene olmak için bir kadın doğum uzmanı veya endokrinoloji uzmanına başvurabilirsiniz.