Solda 6cm kist varmış.CA125 56,7/ CA19-9 41,5 /CA15-3 19,8çıktı.AYRICA idrar lab. YASSI epitel ;29 HBF // RENK- Sarı GÖRÜNÜM- Bulanık

28 yaşındayım.Hamile kalmayı düşünüyorum.Aşırı adet sancısı şikayetiyle doktora gittim. Akıntı olduğunu söylendi ilaç verildi. Akıntının geçtiği belirtildi. Solda 6cm kist varmış.CA125 56,7/ CA19-9 41,5 /CA15-3 19,8çıktı.AYRICA idrar lab. YASSI epitel ;29 HBF // RENK- Sarı GÖRÜNÜM- Bulanık

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerler, hamile kalma olasılığınız veya tedavi olmanız gerekip gerekmediği hakkında detaylı bilgi vermiyor.Zaten normal değerleri de vermemişsiniz.Akıntınız enfeksiyon nedenli olabilir.