Sonuçların anlamı nedir? Volum(ml) 2 sayı (mil) 18 total motilite (%) 44 A(ileri hızlı hareketli) (%) 0 B(ileri yavaş hareketli) (%) 13.

Eşimin semen analizi volum(ml) 2 sayı (mil) 18 total motilite (%) 44 A(ileri hızlı hareketli) (%) 0 B(ileri yavaş hareketli) (%) 13 C(yerinde hareketli) (%) 31 D(hareketsiz) (%) 56 TPMSS 4,68 normal morfoloji (%) 0 mikroskopi R.C:200.000/ml sizce eşimin sonuçları normalmi

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonucu normal değil. Nomal şekilli sperm görülmemiş ve sayı da düşük.Üroloji doktoruna başvurmalısınız