Sperm arkadanizim şöyle Volüm: 2ml Likefaksyon (dk):normal Viskozite:yok Sperm konsantrasyonu:18000000/ml Molilite:yüzde 27. Ne düşünüyorsunuz?

Sperm analizim şöyle Volüm: 2ml Likefaksyon (dk):normal Viskozite:yok Sperm konsantrasyonu:18000000/ml Molilite:yüzde 27 İleri haraketli sperm sayısı:yüzde 22 İleri haraketli sperm sayısı: 4000000/ml Yuvarlak hücre: 1000000 \ml Aşılama yaptım ama tutmadı tüpbebek mi yapmam uygunmu yoksa. .

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı ve hareketli sperm oranında hafif de olsa düşüklükler var, sonuçta detaylı yazılmamış.Doktorunuz tedavinin planlanması yönünde detaylı bilgi verecektir.