Sorularımı cevapladığınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Üstüne görme ile ilgi sorum olacak.

 Sorularımı cevapladığınız için gerçekten çok teşekkür ederim.Aklıma takılan bir soruda bir sitede üstüne gördüm dediğimiz olayda eyer parça geliyorsa gelen parçayı suyun altına tutun dağılıyorsa kan pıhtısı dağılmıyorsa düşük tehlikesiyle karşı karşıyasınız diyor bu ne derece doğru?

Tahlil.com Cevabı : Sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler, bu tür durumlarda en doğrusu bir kadın doğum uzmanına başvurup muayene olunması.Bir sitemizde tahlil yorumluyoruz, tahlil sonucunuz varsa yollayın yorumlayalım.Bunun dışında verdiğimiz hizmet asla gerçek doktor muayenesinin yerini tutmaz.Kaldı ki Tahlil.com'da belirtiğiniz türde bilimsellikten uzak yazılar asla yayınlanmaz.Muhtemelen başka bir sitede okumuşsunuzdur.