Sperm arkadaniz sonuçlarını yorumlarsanız çok sevinirim.

Hocam merhaba ben sper testi yaptırdım hastanede özel bı oda yokdu .wc de yaptım sertlesme sıkıntısı çekerek boşaldım ortamdan ötürü.hocam kabı elımden yere dusurdum fakat ıcınden sıvı dökulmedı bu etkı yaparmı sonucuma.

Tahlil.com Cevabı : Spermiyogram testi erkekte spermlerin çocuk yapma potansiyelini incelemek için yapılan bir testdir. Sperm sayısı, şekli, hareketliliği ve miktarı gibi bilgiler içerir. En az 3 günlük bir cinsel perhiz sonrası yapılması önerilir. buna uygun yapıldı ise sorun olmaz..