Sperm vajinaya bulaşmadı. Hamilelik olur mu?

Kiz arkadasimla surtunerek iliskiye girdik uzerimizde bisey yoktu vosalirken peceteye bosaldim ve peceteyle temizledikten sonra tekrar surtunerek iliskiye girdik spermim vajinasina degmedi bu sekilde hamile kalma ihtimali varmi?

Tahlil.com Cevabı : Sperm bulaşması söz değilse hamilelikten de söz edilemez.