Adetimin bitiminden 1 hafta sonra tahminen yumurtlama günümde sürtünme yolu ile ilişki yaşadım

Adetimin bitiminden 1 hafta sonra tahminen yumurtlama günümde sürtünme yolu ile ilişki yaşadım bende pantolon ve çamaşır partnerimde eşofman ve çamaşır vardı kesinlikle bir çıplak temas söz konusu değil.Ancak kasık bölgeme boşaldı pantolonumda ıslandı iç tarafada geçti sildim gemen,gebelik var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik söz konusu olamaz.