İlişki sırasında boşalma oldu. Hamile kalır mıyım?

1 hafta önce eşimle ilişkiye girdik. kendini kontrol edemedi ve içime boşaldı. Bana ıkınırsam içimdeki sıvının çıkacağını ve hamile kalmayacağımı söyledi. sizce işe yaramış mıdır? yani hamile kalma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Doğrudan temas ve boşalma olmuş. Söylediğiniz yöntem hamileliği engelleyen bir yöntem değildir.