Spermisitli prezevatif kullandık.1 haftadır kasık ağrılarım ve İki gündür göğsümde şiş ve ağrıyor.Adetim en son 18 temmuzda oldu hamile miyim?

31 Ağustosta cinsel birliktelik yaşadım.Ön sevişme olmadı Spermisitli prezevatif kullandık. Birleşme sırsında acı çektim tam olarak içime girmedi kısa sürdü ve kan geldi.İçime boşalma olmadı.1 haftadır kasık ağrılarım ve İki gündür göğsümde şiş ve ağrıyor.Adetim en son 18 temmuzda oldu hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi yaşandığı için hamilelik ihtimali akla geliyor. Gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.