Şüpheli ilişki üzerinden 7 aydan daha uzun bir zaman geçti. bir kaç kere gece terleme ve 1 aydır ishalim var.

Merhabalar hocam şüpheli ilişki üzerinden 7 aydan daha uzun bir zaman geçti. bir kaç kere gece terlemem ve 1 aydır ishalim var Ve geçen hafta düzen lab. elisa testi oldum sonuç negatif 0.13 çıktı. artık rahatlamalımıyım hocam evliyim çocuk yapmak istiyorum lütfen akıl verin teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : ELİSA testi genel bir terimdir. Eğer negatif diye belirtiğiniz Elisa yöntemi ile yapılan HIV testi ise,HIV yönünden korkulacak bir durum olmadığını söyleyebiliriz.Aşağıda bu konuda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. http://tahlil.com/elisa-testi-demek-hiv-testi-demek-degildir-tahlil-com-uyariyor