Şüpheli ilşkimden sonra norlevo kullandım adet olmayı beklediğim gün kullandım ve kanamam oldu fakat bu kanama ara kanma mı yoksa regl mi anlamadım

 Şüpheli ilşkimden sonra norlevo kullandım adet olmayı beklediğim gün kullandım ve kanamam oldu fakat bu kanama ara kanma mı yoksa regl mi anlamadım çünkü normal reglm gibiydi sadece uzun sürdü 1 gün ilişkiden 3 hafta sonrada idrarda test yaptım negatif çıktı suan olmama bi hafta var

Tahlil.com Cevabı : Norlevo, ertesi gün hapı olarak da bilinen ve gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.