Sürekli vücudumda ve yüzümde sivilcelenme ve demir eksikliği problemim var.Ferritin değerim 8.4 çıktı.Ne önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Ferritin değeriniz düşük. Tam kan sayımı testleriyle birlikte doktorunuz gerekli tedaviye başlayacaktır.Geçmiş olsun.Ferritinin normal değerlerini sitemizde yer alan Tahliller ve Anlamları bölümünde F harfini tıklayınca görebilirsiniz.