Sürtinme yoluyla ilişki yaşadık. Boşalma oldu. Adet gördüm. Hamile miyim?

İyi günler, 22 eylülde sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve vajinama boşaldı, ertesi gün yani 23 eylülde adet gördüm ama hamilelik ihtimalinden çok korkuyorum. Hamile kaldıktan 1 gün sonra adet görülebilir mi, herzamanki adetlerim gibiydi. Test negatif çıktı. Hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır. Hamilelik durumu sonrası normal bir adet kanaması görülmez. Testte negatif çıktığı için hamile değilsiniz.