Sürtünme ile ilişkide bulundum yalnız nişanlım iç çamasirina boşalmış .Sperm geçişi olmuş mudur?

19 haziranda regli oldum.7-8 temmuzda sürtünme ile ilişkide bulundum yalnız nişanlım iç çamasirina boşalmış fakat bende iç çamaşırı yoktu. 18 temmuzda regli olmam gerekiyordu olmadım 21'inde sabahı kan testi yaptırdım 1.20 negatif çıktı. 22'si oldu akıntım var,karın kasık ağrılarım çok. Bu günden itibaren kan testinde artış olur mu? Tekrarlamam gerek mi çok kafama takıyorum risk var mi yok mu?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden gebelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Bu konuda daha detaylı bilgi için tıklayınız.