Mayis 6 da iliski yasadim haziran 8de falan normal bir sekilde adet oldum temmuz 10 da kanama degilde kahverengi bi kanama geldi 3 gun surdu ve cok az sizce ham

Mayis 6 da iliski yasadim haziran 8de falan normal bir sekilde adet oldum temmuz 10 da kanama degilde kahverengi bi kanama geldi 3 gun surdu ve cok az sizce hamilemiyim bide mayis 6 dan sonra cinsel birliktelik yasamadim.

Tahlil.com Cevabı : Adet değişikliğiniz için kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.