Sürtünme yaşadım kanamam var hamile miyim?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik 10 hafta oldu 3 haftadır sürekli kanamam oluyor kahve ve kırmızı renk test yaptım negatif çıktı doktora gittim hamilelikle alakalı bir şey söylemedim ama ultrasonla baktı bir şey yok dedi kist falan da yok dedi hamile olma ihtimalim var mı sizce ? Teşekkürler şimdiden

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun cevabına güvenebilirsiniz ultrasonda çıkmaması gebelik olmadığını göstermektedir.