Sürtünme yolu ile ilişki yaşadık.

Kız arkadaşımla 3 hafta önce iç çamaşırlı sürtünme yolu ilişki yaşadık.Ben iç çamaşırıma boşaldım. Kafamda bazı sorular vardı. Kız arkaşımda vajinal akıntı olmuş.Bu neden olabilir? Bu aralar kollarının,sırtının ağrıdığını düşünüyor. Üşüdüğü için mi yoksa aklıma gelen kötü şey mi?

Tahlil.com Cevabı : Vajinal akıntının pek çok sebebi olabilir. Söylediğiniz belirtiler hamileliğin belirtisi değil. Aşağıdaki bağlantımızda yer alan yazıları okursanız daha çok bilgi edinirsiniz. http://tahlil.com/soru-sor/?type=hamile