İlişki sonrasında adet oldum.

Bir ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik zevk suyu vajinama gelmiş olabilir. İlişki öncesi 3 ay adetim olmuyordu ilişkiden 2 gün sonra adet söktürücü ilaç aldım ve 10 gün sonra adet gördüm. ilişkinin üzerinden bir ay geçti ve midem bulanmaya başladı ve kan geldi hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı :  Eğer yaşadığınız ilişki sonrasında adet kanaması gördüyseniz hamile olmanızı beklemeyiz. Daha doğru cevap için gebelik testi yaptırabilir, aşağıdaki bağlantımızı inceleyebilirsiniz. http://tahlil.com/soru-sor/?type=hamile