Surtunme yoluyla bırlıkte olduk bosalma olmad zevk suyundan tedırgınım

  Surtunme yoluyla bırlıkte olduk bosalma olmad zevk suyundan tedırgınım ı 4nde adet olmam lazımdı ama olmadım.ve 8ınde 9unda 11ınde ıdrar testı yaptım negatıf cıktı.bırkez daha test yapmam gerek mı yoksa endıselenecegım durum yok mu.tesekkurler sımdıden

Tahlil.com Cevabı :    Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.   Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.   Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....

g******** :

Iyi gunler bir sorum olacakti surtunme ile iliski yasadm ama pen*si vajinamin sadce ustune degiyordu yani beni bosaltma amacli masturbasyon yapar gbi hani spermn vajina icine giren kismina hc degmiordu ama ben zevk suyunun akmis olabilmesinden korkuorm ama dedigim gbi bosalma olmadi surtunme ile ben bosaldm erkek ise surtunme bttkten 10 dkka sonra elle bosaldi ki peceteye benm korkum zevk suyu zevk suyu akarsa hamile birakir mi ama o kadar asagi gtmedi pen*s cnku surtunme dedgm aslnda erkek pen*sini ben tutmus kndimi bosaltmaya calisiordm yani asagi vajina agzna degmedi sadece zevk suyunun akmasindan korktm Bide ben bu iliskiiyi 24 ocakta yasadm smdi arada kasik agrisi bel agrisi ve sari akinti goruorm 9unda adet olmam lazm bu neyin belrtsii artk hamilelik mi yksa adet midir szce ve anlattıgm gbi bir iliskydi

Cevap:

Gençler arasında o kadar çok sürtünerek ilişki kuran çift var ki gelen sorulara artık yetişemiyoruz.Bakireliğe zarar gelmesin diye bu tür  yollarla cinselliği yaşayan sizin gibi genç okurlarımızdan hamilelik şüphesi sebebiyle bir çok soru geliyor.Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Hamilelik tek bir ihtimal dahilinde gerçekleşebilir. Boşalma sonrası  erkeğin menisinin vajinanın ağzından  içeri sızması sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz. Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde de en az  1 haftalıkgecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...Hamilelik nasıl oluşur, hangi ilişkilerde hamile kalma olasılığı yüksektir?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.