Sürtünme yoluyla ilişki oldu. Boşalmadım ama zevk suyu gelmiş olabilir. Hamilelik var mı?

 Hocam sevgilim 18 yaşında sürtünme yoluyla ilişki oldu boşalmadım ama zevk suyu gelmiş olabilir ondan 2 gün sonra 21.05.2014 adet gördü 2.adet 12.06.2014 ve 3 adeti ise 06.07.2014 de oldu hocam adet diyor aynı karın ağrısı falan ilk 3 gün yoğun 4 azalış 5 de bitiş oldu hocam sizce düzenli midir ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli olarak adet kanaması görülmüş. Hamilelikten söz edilemez.