Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bu olaydan sonra 2 kere normal uzunlukta ve normal kanamayla adet gördüm. Hamile miyim?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, çamaşırıma boşaldı fakat vajinamın olduğu yere değil ve bu olaydan sonra 2 kere normal uzunlukta ve normal kanamayla adet gördüm. Korkutuğum nokta göbegımde bi çizgi oluştu yukardan aşağı ve kabızım + uyku düzensizliğide yaşıyorum acaba hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet gördüğün için hamile olamazsın. Şikayetlerinin geçmemesi durumunda ilgili doktora gitmen iyi olur.