Sürtünme yoluyla içeri girmeden vajinama baskı yaptı bu sırada zevk suyu gelmiş olabilir.ilişkiden 2-3 gün sonra adet oldum ,hamile kalma olasılığım var mıdır?

merhaba.nişanlımla an*l yolla ilişkiye girdik ilişki sırasında boşalıp boşalmadığını anlayamadım,sürtünme yoluyla içeri girmeden vajinama baskı yaptı bu sırada zevk suyu gelmiş olabilir.ilişkiden 2-3 gün sonra adet oldum ,hamile kalma olasılığım var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hayır tatlım. Adet olduğun için hamilelikten söz edemeyiz.

g*********** :

soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim,içimi rahatlattınız :)

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.