Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Adetime 1,2 gün var pembe kanamam oldu kasıklarımda ağrı var sizce hamile miyim?

Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizinde üzerinde bir şey yoktu nişanlım genital organımın orada baya oyalandı vajinaya temas oldu mu bilmiyorum kendisinde boşalma durumu olmadığını söylüyor ama ben fark etmedim adetime 1 2 gün var ve pembe kanamam oldu kasıklarımda ağrı var sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet kanaması başlangıcı olabilir.Adet kanamanızda 7 günü aşan bir gecikme olmaz ise şüphelenmenize gerek yoktur.