Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım kalçamın üst tarafına boşaldı.Hamile kalmış olabilir miyim?

Sevgili doktorum merhaba.Ben sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.kalçamın üst tarafına boşaldı.hemen yıkadım.daha sonra normal vaktinde adet oldum ama az kanama oldu.İki defa idrar testi yaptırdım negatif çıktı.şimdi yine vaktinde adet oldum fakat kanamam yine az ağrılı adet oldum ikisinde de.Hamile olabilir miyim?teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmaması ve düzenli adet görmüş olmanız gebe olmadığınızı göstermektedir.