İlişkiden sonra 5 gün normal adet oldum ama kasığımda şişlik var.Hamile olabilir miyim?

Hocam haziranda ilişkiye girdim içime boşalma olmadı temmuz 11 de 5 gün normal adet oldum ama sağ kasıgımda bir şişlik var genel cerrahi ye gittim ultrasona gönderdi fıtık tan şüpheleniyordu hiç bir şey çıkmadı hamile olma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra düzenli adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.Doktorunuzunda gebelikten bahsetmemiş olması bu durumu desteklemektedir.