Korunarak sürtünme ve arkadan ilişkiye girdim .Hamile olabilir miyim?

Korunarak sürtünme ve arkadan ilişkiye girdim ve 24 gün sonra ultrasonla muayene oldum ve yumurtalıklarım normal hiçbir şey yok dedi doktor. Eğer döllenmiş yumurta olsaydı görnürmüydü?

Tahlil.com Cevabı :

Anlattığınız durumda gebelik ihtimali yoktur.Doktorunuzda gebe olmadığınızı verdiği cevapla netleştirmiştir.