Sürtünmeden kaynaklı bir hamilelik

merhaba kız arkadaşım ile 4-5 gün önce sürtünme ile ilişkiye girdik ve bugun regl oldu herhangi bir sorun olmadıgını belirtti boşalmayı vajinal bölgesinde uzak bolumde oldu ama surtunmeden kaynaklı bir hamilelik soz konusu olabilirmi takip etmemız gerekenler nelerdir

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır..