Acaba hamilemiyim tesekkurler

Gecen ayin 14 de adet oldum bu ayi 9 zunda iliskiden sonra biraz kanamam oldu adet oluyorum sandim tekrarlamadi 2. Gun ogleden sonra pembe kanamam oldu 3 gun surdu normalde agrim sancim olurdu olmadi istahim acildi surekli uyku halim var ve cok sinirliyim acaba hamilemiyim tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, ancak test yapmadan bir şey söylemek mümkün değildir..

d********** :

.Biz abimlerle aynı banyoda aynı tabureyi kullanıyrz.Örneğin abim banyoda boşalmış olsa sonra ben 10 15 dk snra o tabureye otursam hamilelik olurmu.Çamaşırsız asla oturmyrm geçen ay 2 gün erkn regl oldm ama 6 gün sürdü bugün olmam gerek olmadım.Yani o tabure sonuçta suyla ıslanıyo mümkünmü hamilelik

Cevap:

Sperm dış ortamda yabancı hiçbir kimyasalla temas etmez ise 24 - 72 saat arası canlı kalabilir. Sabun, su veya başka maddelerle karıştırıldığında kısa sürede (5-10 dk.) canlılığı azalır veya canlı kalmaz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.