Prezervatif kullanmadan da birkaç kez ilişkiye girdik

Erkek arkadasımla ilişkiye girdik.Erkek arkadasım prezervatif kullandı.Ama prezervatif kullanmadanda birkaç kez ilişkiye girdik o sürecte boşalma olmadı.1 hafta sonra adet zamanım geldi ve adet oldum bu adet farklıydı akıntı cok az geliyor.Bugun 4.gün akıntı normalden az.Ve agrı giriyo ara ara.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riskiniz vardır, test yapmanızı öneririz..