Sürtünmeli ilişkim oldu. Daha sonra iki kez adet oldum. Bunlar üstüne görme olabilir mi?Hamile olabilir miyim?

Merhaba, 25 Ağustos tarihinde sürtünmeli ilişkim oldu.Sperm gelmedi vajinama sadece zevk suyu geldi ve bakireyim.Bu tarihten sonra bir daha ilişki yaşamadım.Bu tarihten sonra 28 Ağustos ve 25 Eylül tarihlerinde adet oldum ve 6 gün sürdü.Hamilelik riski var mı?Üstünü görme olabibilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Rahat ol canım. Her ay olduğu için üstüne görme olamaz. Düzenli adet kanaması olduğun için de hamile olamazsın.