Sürtünmeyle hamile kalınmayacağını defalarca anlattım gebe olsan test negatif çıkmaz ultrasonda görülür?

Sürtünmeyle hamile kalınmayacağını defalarca anlattım gebe olsan test negatif çıkmaz ultrasonda görülür.Adet olmazsın gebelik belirtilerin olmaz diye.Kafasına adet olunca gebelik olabilir ve belirtiside herkes de aynı olmaz diye şartlamış 2 ay sonra nişanımız var günden güne ilişkimiz kötüye gidiyor bu yüzden lütfen söyleyin hamile midir?

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun hamile değilsiniz. Aklınıza takılan bütün soruların cevabını alttaki linki tıklayar bulabilirsiniz.http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi