Tahlil sonuçlarını değerlendirir misiniz?

İyi günler aşağıdaki tahlil sonuçlarını degerlendirirseniz sevinirim. EBV EA L 6.154 U/mL 10 - 15 NEGATIF EBV VCA IgG H 281.439 U/mL 7 - 11 POZITIF EBV VCA IgM L 0.66 U/mL 9 - 13 NEGATIF EBNA 1 IgG H 38.930 U/mL 1,5 - 3 POZITIF

Tahlil.com Cevabı : Akut ve aktif bir enfeksiyon görülmüyor sonuçlarda, geçirilmiş enfeksiyon bulgusu var.Bu a anlamlı olmayabilir.