Tahlilimde monosit değerim 12.4 çıktı bunun ne gibi sakıncaları olabilir teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Monosit değeriniz çok hafif yüksek ancak bunun ciddi bir yükseklik olduğunu düşünmüyoruz.Diğer test sonuçlarınız normal ise tek başına fazla bir anlamı olmayabilir.Aşağıda konuya dair detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.http://tahlil.com/monosit-nedir-monosit-yuksekligi-neden-gorulmektedir

e******** :

3 yıldır nişanlıyız 24 yasındayım ama bu aralar evlenme durumumuzu tehlikede gördüm. bende nişanlım peçeteye boşalınca o banyoya gittikten hemen sonra peçeteyi vajinamın içene koydum ve yarım saat bi süre beklettim. 4 gün oldu.. sizce hamile kalırmıyım ?

Cevap:

Bu şekilde hamile olmanız için peçetede eğer varsa sperm hücrelerinin vajinaya girmesi gerekiyor.Bu şekilde hamilelik ihtimali olabilir ama çok yüksek olduğunu düşünmüyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.