Tarlusal kullanmaya basladim ama adet olmadim daha. Kasiklarimdada hafif agrilar var.yardimedin lutfen

 Ben en son 09.02.2016 da regli oldum . Ve bu ay da adetim gecikince 15.03.2016 da kan verdim ve 0.4 cikti negatif . Ardindan 16.03.2016 da tarlusal kullanmaya basladim ama adet olmadim daha. Kasiklarimdada hafif agrilar var.yardimedin lutfen

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktoruna başvurup muayene olmalısınız.