Test yöntemine güvenmeli miyim yoksa başka bir test mi yaptırayım teşekkür ederim.

hocam iyi günler ben şüpheli ilişkiden 145 gün sonra VDRL RPR testi yaptırdım test negatif çıktı bu test yöntemine güvenmeli miyim yoksa başka bir test mi yaptırayım teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Testi yaptırdığınız laboratuar hakkında yorum yapamayız..Ancak Sfiliz için yapılması gereken testtir..