Tomografi ve tahlili istedi. tahlil sonucunda sapma olan değerler ce ca değerlerinin yorumları hakkında bilgi verebilir misiniz? CA-15-3 14.2 CA 19.9 1.9

Merhaba sırt ağrısı şikayeti ile doktora gittim film sonucunda şüpheli durum var dedi tomografi ve tahlili istedi. tahlil sonucunda sapma olan değerler ce ca değerlerinin yorumları hakkında bilgi verebilir misiniz?CA-15-3    14.2 CA 19.9    1.92 CA-125    3 TSH    7.964 HEMOGRAM    RBC    5.35 HbA1C    0.78

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Tahll.com'a soru sorarken tahlillerinizin normal değerlerini de mutlaka belirtiniz....