Tribestan diye bir ilaç önerdi doktor hareketsiz spermleri hareketlendirmek için nasıl bir ilaç bilgi verirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı :    * Cinsel performans artırıcı, daha uzun ereksiyon, yumurtlama problemleri, PMS profilaktik     * Libido yükseltici     * Prostat büyümesi tedavisi     * Kısırlık tedavisinde, sperm sayısı, sperm hareketliliğinin artışı ve canlılık artIşı.    * İktidarsızlık tedavisi     * hormonal düzeyleri  Optimizasyonu     * Steroidler ve vücut üzerinde ağır yükler sonucunda düşeni testosteron üretimi ile ilgili vücut için kas kütlesinin artırın. Tribestan (Tribulus) yanı sıra protein sentezini uyarır.

n********* :

hocam şuanda sperm sayım 8 milyon civarı doktor ilaç vermedi 3 aya düzelir dedi 7ay oldu düzelmiyor hocam libidom cok düşük isteksizlik hatsafada 1 yıllık evliyim agırlık sporuyla ugraşıyorum tribulus kullandım işe yaramadı tribestanı önerirmisiniz t

Cevap:

Herhangi bir tedavi olmadan bu sayının yükselmesi beklenmez.İlaç konusunda ise bir yorum yapmıyoruz.En doğrusu güvendiğiniz bir üroloji doktoruna muayene olmanız ve takip ve tedavinizi sürdürmeniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.