Tüp bebek tedavisi yaptıracaktık eşimini kanma zamanı 1,45 dk pıhtılaşma zamanı ise 4,15 dk çıktı sizce nasıl?

Selam tüp bebek tedavisi yaptıracaktık eşimini kanma zamanı 1,45 dk pıhtılaşma zamanı ise 4,15 dk çıktı .. Herhangi bir sorun teşkil eder mi ? İyi çalışmalar ....

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu testler bir fikir vermez,genel olarak bir çok tahlil daha istenmektedir tüp bebek öncesi.Bu konuda sitemizde yayınlanmış aşağıdaki yazyıyı okumanızı öneririm. http://tahlil.com/tup-bebek-oncesi-yapilmasi-gereken-testler