Tüp bebek yaptırdım 10. gün test sonucum 57.4 çıktı.

tüp bebek yaptırdım 10. gün test sonucum 57.4 çıktı. 13. gün test sonuçum 105.7 çıktı dr beklenenin altında olduğunu muhtemel bir dış gebelik olabileceğini söyledi ama ağrım yada kanamam yok test sonuçlarımı birde siz yorumlarsanız sevinirim ayrıca iki embriyo konuldu.

Tahlil.com Cevabı : Artış biraz düşük görünüyor, ancak takip etmek gereklidir..