Uyuşturucu madde kullandım kan verebilir miyim.

en kan vermek istiyorum ve bulunduğum yerde var ben uyuşturucu madde kullandım ve üzerinden 1.5-2 ay gibi bi süre geçti kan alırke bir test yapıyolar bu testte çıkar mı ben kan vermek istiyorum bunun bi yolu yokmu veya çıktığında yasal işlem başlatırlarmı yoksa sadece benden kan almayıp salarlar mı

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu madde kullanımı varsa kan vermemenizi öneririz..