Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım erkek arkadaşım extra korumalı prezervatif takmıştı .Benim hamile kalma olasılığım nedir?

Ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım erkek arkadaşım boşaldı fakat  extra korumalı prezervatif takmıştı benim hamile  kalma olasılığım nedir?

Tahlil.com Cevabı : Prezervatif, hamileliği %100 engellemese de büyük ölçüde engeller. Herhangi bir sperm bulaşı olmadığını düşünüyorsanız hamilelikten şüphelenecek bir durum söz konusu değildir.