Vajinal akıntı problemiyle doktora gittim.

MERHABA BEN 29 YAŞINDAYIM VAJİNAL AKINTI PROBLEMİYLE DOKYORA GİTTİM. KÜLTÜR TAHLİL TAHİLİLİ YAPTILAR. TAHLİL SONUCUMDA Laktobasil morfolojisinde gr(+) basiller, 1 - 2 epitel ve 3-4 lökosit görüldü yazıyor. kültür sonucu : üreme olmadı yazıyor. tahlil sonuclarımın anlamı tam olarak nedir?

Tahlil.com Cevabı : Kültür sonucunuz normal çıkmış, herhangi bir enfeksiyon olmadığını gösteriyor.