Vajinasına sperm değerse hamile kalır mı?

Banyoda masturubasyon yaptiktan sonra akan yerdki spermin uzerine bir tas su doktum ve orada sperm kaldimi bilmiyorum 5 dakika sonra oraya giren bayanin vajinasina sperm bulasirsa ve bu olaydan sonra sevglim duzensiz bir sekilde 5 ayda 3 kere adt oldu ama bu olaydan 3 gun ve 1ay s6nra belagrisi kusma basagri bayilma yasadi hastanede kanda iltihap var demisler acba hamilemi

Tahlil.com Cevabı : Sizin durumunuzda hamilelik söz konusu değil. Kız arkadaşınız adet kanaması görmüş. Şikayetleriniz için ilgili doktora gitmenizi tavsiye ederiz.