Vücudumda 1 yıldır falan çeşitli lekeler..

Benim vücudumda 1 yıldır falan çeşitli lekeler(doğuştanda vardı ama arttı(açık lekeler) benler ve kırmızı et benleri(küçük çıkıp azcık büyüyorlar) morluklar oluşuyor..(bacaklarımda oluşuyor morluklar)birde yağ bezeleri oluyor bunlar ben çocukkende vardı ama bikaç tane daha çıktı.hangi uzmana gideyim

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle dahiliye ve dermatoloji gitmenizi öneririz..