Şikayetlerim doğrultusunda kime gitmeliyim?

İyi günler sorunum göğüslerimdeki şişliğin hata gitmemiş olması 1 aydan fazla farkedilir biçimde eşit olarak büyümeleri bu beni çok rahatsız etti. hamilelikten şüphelenerek test yaptım 2 gün üst üste sonuş negatif 13 sonra regli oldum zaten ama göğüsteki şişlikler ve hassasiyet bitmedi tşekkrler.

Tahlil.com Cevabı : Bazı horman*l düzensizlikler ve kilo alma gibi sebeplerle bu durum olabilir. Hassasiyet devam ediyorsa genel cerrahi uzmanına gitmenizi öneririm.. Geçmiş olsun..